AUTO PALACE Spořilov s.r.o. - autorizovaný dealer Mitsubishi Motors
Mitsubishi Pajero LWB - Představení
Informace jsou platné ke dni 23.7.2017
Nákup vozu Mitsubishi
Pajero LWB
PDF ke stažení
Kompatibilita mobilních telefonů s Mitsubishi handsfree systémem

5-ti letá záruka Mitsubishi

Mitsubishi Pajero LWB
Cena od 942 250 Kč vč. DPH
Sleva až 65 750 Kč
Mitsubishi Pajero LWB

Mitsubishi Pajero LWB

Představujeme Vám nejvýkonnější, nejluxusnější model Pajero, jaký jsme kdy vyrobili. O jeho výjimečnosti svědčí 12 vítězství v rallye Dakar. Pro modelový rok 2012 přichází v novém kabátě s modernizovaným motorem 3.2 DI–D o výkonu 200 koní splňujícím emisní normu EURO 6, jenž Vás společně se sofistikovaným pohonem 4x4 Super Select II odveze kamkoliv.

Ať už se proplétáte zákrutami malé venkovské silničky nebo se pohybujete po dálnici, Pajero ve Vás znovu probudí váš smysl pro dobrodružství a dostane Vás v podstatě kamkoliv v pohodlí, bezpečí a také velkém stylu. Jakmile usednete za volant, uvolníte se v měkkém a luxusním koženém křesle, vysoko nad všemi ostatními na silnici. Získáte impozantní a úchvatný pohled na život.

Mitsubishi Pajero představuje

Jakub Vágner, sportovní rybář, dobrodruh a cestovatel, www.jakubvagner.cz
Jakub Vágner "Pajero je pro mě dnes již člen rodiny. Můj otec Pajero používá již dlouhé roky a je s ním maximálně spokojen. I to byl jeden z důvodů, proč i má volba padla na Pajero ve výbavě Sport. Pro svoji práci potřebuji auto, které je nejenom reprezentativní, výkonné a pohodlné při dlouhých cestách, ale které mě především při mých expedicích nezanechá na pospas složitému terénu. Velmi často za sebou táhnu i těžké lodě, a to jsou teprve okamžiky, kdy poznáte skutečnou kvalitu vašeho vozu. Za svůj život jsem vyzkoušel mnoho terénních vozů a jen málo z nich tak dokonale dokáže skloubit eleganci, výborné jízdní vlastnosti i prostupnost terénem. Pajero je pro mě bezvadný parťák."

Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz